«Ақмола облысы білім басқармасының Зеренді ауданы бойынша білім бөлімі Зеренді ауылының Мәлік Ғабдуллин атындағы мектеп-гимназиясы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Коммунальное государственное учреждение «Школа - гимназия имени Малика Габдуллина села Зеренда отдела образования по Зерендинскому району управления образования Акмолинской области»

Жалпы мектепішілік ата-аналар жиналысы

Күн тәртіб1.перевод из класса в класс,выпускной экзамен. 2.учебно-воспитательные достижения школы. 3. рациональная организация летнего отдыха детей.Администрация школы 4.безопасность учащихся в летний месяц. Сотрудник отдела по чрезвычайным ситуациям Зерендинского района: Мукушев Дауренбек Рахметуллаевич 5.»пути профилактики правонарушений". Сотрудник ювенальной полиции: Аманова Жамиля Тигинбаевна Участковый инспектор полиции: Кабиев Ракеш Наурызбаевич 6.»кишечная инфекция – опасное заболевание". Ответственный: Дюсембина Жанат Кудайбергеновна 7. »переход школьников на единый дресс –код-главная проблема сегодняшнего дня" Менеджер компании "Sens Fashion": Толеген Бауыржан 8. разныеінде:1.  Сыныптан –сыныпқа көшіру,бітіру емтиханы.

2.Мектептің оқу -тәрбие жетістіктері.
           3. Балалардың  жазғы демалысын  ұтымды ұйымдастыру.Мектеп әкімшілігі
4. Жаз айындағы оқушылардың қауіпсіздігі.
                            Зеренді ауданының төтенше жағдай бөлімінің қызметкері:Мұқышев Дауренбек Рахметоллаұлы
 5. «Құқұқбұзушылықтың алдын алу жолдары».
                           Ювеналды полиция қызметкері: Аманова Жамиля Тигинбаевна
                          Учаскелік полиция инспекторы:Кабиев Ракеш Наурызбайұлы
 6. «Ішек инфекциясы – қауіпті ауру».
                                                        Жауапты: Дүйсембина Жанат Құдайбергенқызы
  7. «Мектеп оқушыларын бірыңғай киім үлгісіне көшіру –бүгінгі күннің басты мәселесі »
                                              «Sens Fashion»  компаниясының менеджері:Төлеген Бауыржан
   8.Әртүрлі